O mnieMoją pasją jest kosmetologia profesjonalna - pielęgnacja twarzy, ciała, ale także i ściśle powiązanej ze skórą duszy jest w centrum moich prywatnych i zawodowych zainteresowań.

Jak chyba każda kobieta lubię dbać o siebie i poszukiwać nowych kosmetyków pielęgnacyjnych, ale jednocześnie staram się spojrzeć na nie od innej strony. Nie wierzę tylko i wyłącznie w opisy i zapewnienia producentów na opakowaniach - chemia kosmetyczna oraz wiedza z zakresu fizjologii skóry to dla mnie podstawa w ocenie faktycznych możliwości działania produktu. Sprawdzam składy, czytam o działaniu poszczególnych substancji aktywnych, ciągle dowiaduję się czegoś nowego.

Szukając kosmetyku idealnego stawiam na jego jakość i działanie, a najlepiej gdyby dodatkowo jego skład był jak najbardziej naturalny - bez parafiny, parabenów i przesadnej ilości konserwantów czy syntetycznych środków zapachowych. Bardzo cenię naturalne kosmetyki, a w mojej codziennej pielęgnacji nie mogłoby zabraknąć olei czy glinek. Dużą radość sprawia mi robienie swoich własnych, domowych kosmetyków i z przyjemnością dzielę się z Wami moimi pomysłami.Prywatnie jestem absolwentką filologii angielskiej, a obecnie studiuję kosmetologię :)

Mam nadzieję, że mój blog Cię zainteresuje i zostaniesz ze mną na dłużej!

Daria
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...