Witajcie!
Dziś mam dla Was kilka słów na temat produktu do którego nie byłam jakoś specjalnie przekonana i długo zastanawiałam się nad jego zakupem, a ostateczna decyzja o wrzuceniu go do koszyka była podyktowana raczej ciekawością niż faktyczną potrzebą jego posiadania. A teraz nie wiem jak ja oczyszczałam skórę bez niego! Dzisiejszym bohaterem jest olejek do demakijażu marki Resibo, zapraszam!














