sobota, 26 marca 2016

Resibo - olejek do demakijażu // O co chodzi z OCM, czyli oczyszczaniem skóry olejami.


Witajcie! 
Dziś mam dla Was kilka słów na temat produktu do którego nie byłam jakoś specjalnie przekonana i długo zastanawiałam się nad jego zakupem, a ostateczna decyzja o wrzuceniu go do koszyka była podyktowana raczej ciekawością niż faktyczną potrzebą jego posiadania. A teraz nie wiem jak ja oczyszczałam skórę bez niego! Dzisiejszym bohaterem jest olejek do demakijażu marki Resibo, zapraszam! 

niedziela, 6 września 2015

Semilac - 064 Pink Rose


Witajcie!
Od dawna opierałam się hybrydom firmy Semilac, które robią furorę wśród dziewczyn, ale w końcu i ja postanowiłam przetestować ten produkt. Zwykle mam na paznokciach mam zrobiony żel, dlatego długo nie czułam potrzeby zakupu hybrydy, ale te ich kolory tak bardzo mnie kuszą, że nie wytrzymałam i kupiłam piękny różowy odcień. Zapraszam na prezentację koloru 064 Pink Rose!

sobota, 4 lipca 2015

Magical CC Cream - Eveline Luxury Paris.


Witajcie Kochani!
Robi nam się coraz cieplej - nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo z tego cieszę! Jednak zawsze kiedy są upały ja mam jeden problem - przydałby się jakiś lekki podkład/krem BB, CC, DD itp. który nie obciążałby tak skóry jak podkład używany w chłodniejsze dni, ale jednocześnie ładnie ujednolicał i upiększał cerę. Ja próbowałam już kilku kremów BB, ale żaden jakoś szczególnie nie przypadł mi do gustu. W tamtym roku w Rossmannie, jako że był w promocji chyba za coś ok 15zł, wpadł mi do koszyka rozświetlająco-nawilżający krem CC z firmy Eveline. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, a jednak został ze mną i w tym roku też po niego sięgnę w czasie upałów. Zapraszam na recenzję! :)

piątek, 27 marca 2015

Ebelin - jajeczko do makijażu.


Witajcie!
Chyba każdej z nas marzy się kupienie sobie Beauty Blendera, albo chociaż możliwość przetestowania go. Niestety oryginału nie mam i jak na razie nie zapowiada się, żebym sobie kupiła, ale chciałabym Wam pokazać podróbę z Dm! Nigdy w życiu nie miałam w ręce gąbeczki do nakładania makijażu - zwykle radzę sobie pędzlem, lub palcami, ale to jajeczko tak bardzo mnie skusiło, że musiałam sprawdzić jak sobie radzi z podkładem.

wtorek, 10 lutego 2015

MakeUp Revolution - nowości w moim makijażu.


Witajcie!
Ostatnio zamówiłam sobie parę produktów z MakeUp Revolution i już zdążyłam się z nimi bardzo polubić! Moje uwielbienie do tej marki zaczęło się od paletki Iconic 3 >>KLIK<<, która ma śliczne kolory i genialną trwałość, a odkąd ją kupiłam to w zasadzie codziennie używałam tylko jej.   Czytałam nawet opinie osób, które mają większe pojęcie o wizażu niż ja, że paletki Iconic pod względem jakości cieni przerastają nawet swój pierwowzór Naked - ja nie mam porównania, bo nie posiadam paletki z Urban Decay, więc kto ma oryginał to może ma inne zdanie. Zachęcona tą paletka postanowiłam dokupić coś jeszcze z tej firmy. Jeśli ciekawi Was co tam sobie wyszukałam z tej firmy to zapraszam dalej! 

piątek, 6 lutego 2015

Małe zakupy na poprawienie humoru!


Witajcie!
Ja teraz mam bardzo  nerwowy okres, bo trzeba pozdawać egzaminy, a niestety przyjemnych rzeczy do zdawania nie mam ;) Jakoś trzeba sobie poprawić humor, a wiadomo, że nic tak go nie poprawi kobiecie jak zakupy! Jeśli jesteście ciekawe co sobie kupiłam i czego recenzje prędzej czy później pojawią się u mnie na blogu, to serdecznie zapraszam do czytania dalej!

wtorek, 3 lutego 2015

Wibo Eliksir- moje ulubione pomadki do ust + organizatory z Biedronki.


Witajcie!
Dzisiaj o moich ulubionych pomadkach do ust Wibo Eliksir, o których zapewne nie raz już słyszałyście i pewnie już je testowałyście, ale nie mogę się powstrzymać przed napisaniem o moich ulubieńcach, których używam w zasadzie codziennie. Jeżeli jesteście ciekawe jakie mam kolory to zapraszam do dalszego czytania!

czwartek, 29 stycznia 2015

Przetestowane ostatnio próbki.


Witajcie Kochane!

W ramach wstępu chcę Was przeprosić, że ostatnio zaniedbuję regularne odwiedzanie Waszych blogów, ale w życiu studenta dwa razy w roku brakuje czasu na wszystko i ten czas właśnie dla mnie nastał :)

W ostatnim czasie miałam okazję przetestować parę całkiem fajnych próbek kosmetyków i jako że trochę się tego nazbierało to postanowiłam, że zbiorę to razem i  podzielę się z Wami tym co próbowałam. Może coś z tego miałyście i polecacie kupienie pełnowymiarowego opakowania, a może to Wy znajdziecie wśród tego coś co Was zaciekawi. Zapraszam do dalszego czytania! :)

czwartek, 8 stycznia 2015

Rimmel Lasting Finish 25H Comfort Serum - Kupić czy nie kupić?



Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj post z prośbą o Waszą pomoc z w kwestii podkładu!
Od dłuższego czasu trudzę się szukając jakiegoś dobrego podkładu i nie mogę się na nic zdecydować.
Teraz męczę Maybelline Affinimatte, który strasznie mnie denerwuje. Jeszcze Affinitone w zwykłej wersji jakoś się obroni, ale ten podkład matujący u mnie się kiepsko spisuje.

sobota, 27 grudnia 2014

Lakier do ust- Wibo Lip Lacquer vs. Rimmel Apocalips



Witajcie!
Sylwester coraz bliżej i jak zwykle zapewne zastanawiacie się tak jak i ja w co się ubrać i jaki wykonać makijaż, by wyglądać ślicznie, a zarazem żeby czuć się komfortowo w tę wyjątkową noc i nie martwic się, że makijaż z nas spływa.

czwartek, 25 grudnia 2014

Ardell - pierwsze próby klejenia sztucznych rzęs i moje wrażenia


Cześć!
Mam nadzieję, że spędziłyście miło wieczór wigilijny i nie przejadłyście zanadto :)
Dzisiaj przychodzę do Was z moimi pierwszymi próbami klejenia sztucznych rzęs Ardell Demi Wispies - pisałam o nich tutaj . Proszę nie bądźcie zbyt krytyczne, gdyż dopiero się uczę i wiem, że jeszcze nie przykleiły mi się tak jak powinny, ale i tak myślę, że nie jest najgorzej, a rzęsy dają piękny efekt.

wtorek, 23 grudnia 2014

Ardell - moje pierwsze sztuczne rzęsy


Witajcie!
Jestem bardzo podekscytowana, gdyż dzisiaj przyszły do mnie moje pierwsze w życiu sztuczne rzęsy. Od dawna chciałam je kupić, ale jakoś tak czas mijał, a ja stwierdzałam, że wolę wydać pieniądze na coś innego, ale jako że Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a teraz mam trochę czasu, żeby z nimi pokombinować i nauczyć się je przyklejać, postanowiłam "zaszaleć" i w końcu sobie je kupiłam.

czwartek, 18 grudnia 2014

MakeUp Revolution - paletka Iconic 3 + szminka Luscious


 Paletkę MakeUp Revolution Iconic 3 mam już od kilku miesięcy i od tego czasu prawie codziennie jej używam. Paletki Iconic są odpowiednikami kultowych paletek Urban Decay Naked, które chyba każda kobieta chciałaby mieć w swojej toaletce. Niestety nie posiadam Naked, aby zrobić ich porównanie, ale z przyjemnością podzielę się z Wami moja opinią na temat Iconic 3.

sobota, 6 grudnia 2014

Ulubione konturówki na sezon zimowy + ESSENCE odkrycie miesiąca


Chciałabym podzielić się moimi ulubionymi konturówkami na sezon zimowy.
Nie jest ich za dużo, ale uważam, że jak na razie jestem z nich na tyle zadowolona, aby nie szukać w desperacji innych kolorków.



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...