niedziela, 7 czerwca 2015

Szczoteczka do twarzy z Biedronki.


Witajcie!
Całkiem niedawno, kiedy już całkowicie straciłam nadzieję, że uda mi się ją upolować, kupiłam w Biedronce szczoteczkę do twarzy i bardzo przypadła mi do gustu! Zapraszam Was na kilka słów na jej temat :)

sobota, 30 maja 2015

Ebelin - silikonowa myjka peelingująco-masująca do twarzy.


Witajcie!
Chciałabym przedstawić Wam moje małe odkrycie, które ostatnio zupełnie zmieniło moje codzienne oczyszczanie twarzy. Jest to silikonowa myjka do twarzy z firmy Ebelin, która kosztuje grosze, a bardzo przyjemnie działa. Jestem bardzo ciekawa czy i Wam wpadł w ręce taki gadżet!

piątek, 27 marca 2015

Ebelin - jajeczko do makijażu.


Witajcie!
Chyba każdej z nas marzy się kupienie sobie Beauty Blendera, albo chociaż możliwość przetestowania go. Niestety oryginału nie mam i jak na razie nie zapowiada się, żebym sobie kupiła, ale chciałabym Wam pokazać podróbę z Dm! Nigdy w życiu nie miałam w ręce gąbeczki do nakładania makijażu - zwykle radzę sobie pędzlem, lub palcami, ale to jajeczko tak bardzo mnie skusiło, że musiałam sprawdzić jak sobie radzi z podkładem.

poniedziałek, 23 marca 2015

DIY- musujące krążki/babeczki do kąpieli + FILMIK.


Witajcie!
Przychodzę do Was z pomysłem na cudowne umilenie sobie wylegiwania się w wannie. Jest to ciekawy sposób na urozmaicenie kąpieli zwłaszcza dzieciom, choć myślę, że i dorośli nie oprą się pachnącej kolorowej kąpieli, która dodatkowo pielęgnuje ciało- jest to metoda na leniuszków, którym nie chce się codziennie balsamować ciała! Przepis jest banalny, a efekt zaskakujący! Jest to fajny pomysł na prezent. :)

sobota, 14 marca 2015

Tangle Teezer, Tweezerman i Invisibobble - moje małe odkrycia.




Witajcie!
Często bardzo sceptycznie podchodzę do wszelkich nowinek i gadżetów, które stają się niezwykle popularne w internecie wśród blogerów. Nie szaleję jak pojawia się coś nowego i mimo że mnie kusi to staram się być asertywna w kwestii zakupu takich przedmiotów. Szczotka Tangle Teezer i pęseta Tweezerman to produkty o których słyszałam już dawno temu i nie sądziłam wtedy, że kiedykolwiek się na nie skuszę, a co tu dopiero piać o nich na własnym blogu ;). Wówczas myślałam sobie, że w czym drogi kawałek plastiku z silikonem może być lepszy od zwykłego grzebienia, a pęseta jak pęseta co może być cudownego w kawałku metalu pomalowanego farbką? No i w końcu się  przekonałam, dlaczego są to gadżety, które  pokochało wiele kobiet na świecie. Lepiej późno niż wcale! :)

środa, 18 lutego 2015

Peeling kawitacyjny.



Witajcie! 
Już minął już ponad rok odkąd kupiłam i zaczęłam używać domowego peelingu kawitacyjnego i chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na jego temat. Ja odkąd pamiętam męczę się z niedoskonałościami  skóry. Długo leczyłam trądzik, a teraz też czasami lubi mi coś wyskoczyć, a do tego wszystkiego moją zmorą są wągry z którymi walczę na różne sposoby - chociażby kwasami >>migdałowym<< i >>salicylowym<<. Peeling kawitacyjny kupiłam z myślą, że będzie to moja tajna broń na zaskórniki. Jeśli jesteście ciekawe co sądzę o kawitacji, a może jeszcze nie spotkałyście się z takim wynalazkiem, to serdecznie zapraszam do czytania dalej!

piątek, 6 lutego 2015

Małe zakupy na poprawienie humoru!


Witajcie!
Ja teraz mam bardzo  nerwowy okres, bo trzeba pozdawać egzaminy, a niestety przyjemnych rzeczy do zdawania nie mam ;) Jakoś trzeba sobie poprawić humor, a wiadomo, że nic tak go nie poprawi kobiecie jak zakupy! Jeśli jesteście ciekawe co sobie kupiłam i czego recenzje prędzej czy później pojawią się u mnie na blogu, to serdecznie zapraszam do czytania dalej!

wtorek, 3 lutego 2015

Wibo Eliksir- moje ulubione pomadki do ust + organizatory z Biedronki.


Witajcie!
Dzisiaj o moich ulubionych pomadkach do ust Wibo Eliksir, o których zapewne nie raz już słyszałyście i pewnie już je testowałyście, ale nie mogę się powstrzymać przed napisaniem o moich ulubieńcach, których używam w zasadzie codziennie. Jeżeli jesteście ciekawe jakie mam kolory to zapraszam do dalszego czytania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...