czwartek, 2 czerwca 2016

Mokosh - masło do ciała żurawina.

Witajcie!
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam balsamy i masła do ciała i zużywam ich mnóstwo! Balsamowanie ciała stało się moim codziennym, wieczornym rytuałem i uwielbiam sobie dodatkowo umilać czas produktami, które oprócz świetnego składu urzekają swoim pięknym zapachem. Takie właśnie jest masło do ciała o zapachu żurawiny, którego aplikację można poprzedzić porządnym masażem całego ciała peelingiem solnym o tym samum zapachu, o którym pisałam >>TUTAJ<<. Jeśli lubicie masła do ciała, które pięknie pachną i kuszą świetnym składem to zapraszam do czytania dalej!

piątek, 29 kwietnia 2016

Vianek - energetyzujące masło do ciała z ekstraktami jabłka i mięty.


Witajcie!
Większość z nas nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji bez balsamu czy masła do ciała, a teraz kiedy skóra jest przesuszona po zimie a chcemy żeby dobrze wyglądała w letnich sukienkach, jeszcze chętniej sięgamy po produkty nawilżające. Dziś mam dla Was kilka słów o bardzo przyjemnym balsamie do ciała, którego zapach moim zdaniem idealnie pasuję na wiosnę i zbliżające się lato. Zapraszam!

sobota, 9 kwietnia 2016

Alverde - balsam do ciała o zapachu mango.

 
Witajcie!
Na zewnątrz robi się coraz cieplej i nie wiem jak Wy, ale ja już z niecierpliwością czekam na upały! Aby umilić sobie to wyczekiwanie, zaczynam otaczać się zapachami, które kojarzą mi się z ciepłymi dniami. Takim zapachem jest między innymi mango i właśnie nim pachnie balsam do ciała z Alverde. Zapraszam na recenzję!

sobota, 27 lutego 2016

Balea - lekki balsam do ciała malina i trawa cytrynowa.


Witajcie!
Mimo, że za oknem znowu zrobiło się zimniej to ja i tak już z utęsknieniem czekam na wiosnę i zaczynam poszukiwanie produktów, które swoim zapachem przypominają mi o pełni lata i słońcu, które uwielbiam! Dziś mam dla Was właśnie taki produkt, którego każde użycie sprawia, że z nadzieją wyglądam za okno i szukam słońca. Zapraszam na recenzję słodkiego, ale też i orzeźwiającego balsamu do ciała o zapachu maliny i trawy cytrynowej!

piątek, 19 lutego 2016

Mokosh - peeling solny do ciała żurawina.


Witajcie!
O tym, że złuszczanie martwego naskórka jest podstawą pielęgnacji i za razem sekretem pięknej skóry myślę, że każda z nas powinna wiedzieć. Dobrze wykonany peeling oczyszcza skórę, ujędrnia ją i  poprawia ukrwienie. Co więcej kiedy wykonamy peeling całego ciała produktem z  naturalnych olei to dodatkowo nawilżymy skórę. Może tak połączyć to jeszcze z cudownym zapachem żurawiny? Czas na domowe SPA! Zapraszam na recenzję peelingu solnego do ciała o zapachu żurawiny marki Mokosh!

sobota, 6 lutego 2016

Florame - mydło prowansalskie o zapachu werbeny.


Witajcie!
Dziś mam coś dla wielbicieli pachnących i naturalnych mydełek w kostce, które nie tylko służą do celów higienicznych, ale są też niezastąpioną ozdobą w łazienkach i toaletach. Takim właśnie produktem jest prowansalskie mydło o zapachu werbeny marki Florame, które kusi przyjemnym wyglądem, zapachem naturalnych olejków eterycznych, a przede wszystkim składem! Jeśli jak i ja lubicie takie cieszące oko drobiazgi to zapraszam do zapoznania się z mydłami marki Florame!

środa, 3 lutego 2016

Bania Agafii - mydło cedrowe.


Witajcie!
Dawno temu pisałam o miodowym mydle z Banii Agafii >>KLIK<< które uwielbiam i zachęcona nim oraz waszymi opiniami zdecydowałam się kupić wersję cedrową. Jeśli jesteście ciekawi czy i mydło cedrowe dobrze się u mnie sprawdza to zapraszam do czytania!

sobota, 23 stycznia 2016

Balea - orzechowe masło do ciała.


Witajcie!
Dawno już nie pisałam o produktach Balea, a używam ich do pielęgnacji ciała w zasadzie codziennie. Dziś chciałabym Wam przedstawić bardzo przyjemne masło do ciało, które dobrze nawilża skórę i pozostawia na niej przyjemny, orzechowy zapach. Zapraszam do czytania.

niedziela, 10 stycznia 2016

DIY - olejek antycellulitowy (grejpfrut, paczula, rozmaryn i pomarańcza!).




Witajcie!
Zima to zwykle czas kiedy ruszamy się mniej i jemy więcej, a niestety u większości kobiet często widać te zaniedbania gołym okiem na udach i pupie. Nie ma co się martwić, bo do wiosny jest jeszcze sporo czasu, żeby coś zdziałać. Oczywiście podstawą jest zdrowa dieta, więcej wody i ruchu, ale możemy się wspomagać i od zewnątrz dobrymi kosmetykami. Dziś mam dla Was przepis na olejek antycellulitowy, który z łatwością zrobicie sami w domu, a  wierzcie mi jest to dużo lepszy pomysł na walkę z cellulitem niż gotowe kremy, które obiecują na etykietkach cuda, a w rzeczywistości niewiele dają! Zapraszam do czytania i mieszania wraz ze mną!

środa, 6 stycznia 2016

Floslek, Dr Stopa - sól cynamonowa rozgrzewająca do stóp.


Witajcie!
Zrobiło się nam strasznie zimno na zewnątrz! Jeśli jesteście tak jak ja zmarzluchami i macie wiecznie zimne stopy to mam dla Was recenzję soli cynamonowej, która na pewno Was rozgrzeje! Zapraszam!

środa, 30 grudnia 2015

Alteya Organics - tonik do twarzy Bio Damascena.


Witajcie!
Dziś chciałabym przedstawić Wam produkt marki Alteya Organics, którą poznałam całkiem niedawno, ale bardzo szybko zdążyła mnie przekonać do swoich produktów. Jesteście ciekawi dlaczego? Zapraszam do dalszego czytania!

sobota, 26 grudnia 2015

Kurkumina - cudowny związek w dietetyce i kosmetologii.





zdj./google grafika
Witajcie!
W listopadzie uczestniczyłam w kongresie i targach kosmetologicznych LNE podczas których jeden z wykładów podczas panelu o starzeniu się zapalnym (ang. inflamaging) poświęcony był związkowi o bardzo wszechstronnym zastosowaniu jakim jest kurkumina. Jej właściwości prozdrowotne jaki i te kosmetyczne bardzo mnie zainteresowały, ponieważ jakoś wcześniej nigdy nie zwróciłam uwagi na tę substancję, a jest na co! Jeśli i Wy nie mieliście okazji dowiedzieć się czegoś więcej o kurkuminie to serdecznie zapraszam o lektury.

wtorek, 22 grudnia 2015

DIY - Świąteczny peeling cukrowy (cynamon, goździki i pomarańcza!)


Witajcie!
Z jakim zapachem kojarzą się Wam Święta Bożego Narodzenia? U mnie jest to piernik, marcepan, mandarynki, dużo cynamonu, pomarańcze, grzane wino... 
Jeśli i Wy lubicie podobne klimaty to mam dziś dla Was bardzo prosty przepis na porządną pielęgnację ciała w postaci peelingu cukrowego, która wprowadzi Was w świąteczny nastrój! Zapraszam!

sobota, 5 grudnia 2015

Denticlay - pasta do mycia zębów z glinką i ekstraktem z szałwii.




Witajcie!
Dziś mam dla Was recenzję jakiej jeszcze u mnie nie było, bo tym razem nie jest to krem ani balsam, ale naturalna pasta do zębów na bazie glinki białej kaolin oraz z olejkiem z szałwii. Jeśli jesteście ciekawi co to za naturalne cudo to serdecznie zapraszam do czytania dalej!

piątek, 6 listopada 2015

Boutique - Organiczny Olej arganowy z różą + PREZENT DLA WAS !


Witajcie!
Jestem przekonana, że większość z Was używa oleju arganowego, ale jestem bardzo ciekawa czy znacie go w takiej wersji jak Wam dziś zaprezentuję!? Mowa o niezwykłym połączeniu oleju arganowego, który jest ceniony na całym świecie ze względu na swoje cudowne właściwości, z olejkiem eterycznym z róży. Jeśli czujesz się zaintrygowany to zapraszam do dalszego czytania!

niedziela, 1 listopada 2015

DIY - Balsam do ust à la Make Me Bio Kiss me.


Witajcie!
O delikatny naskórek ust trzeba dbać zawsze, ale teraz kiedy robi się coraz zimniej musimy jeszcze więcej uwagi poświęcić pielęgnacji tej okolicy, aby utrzymać je w dobrej kondycji i moc nosić ciemne szminki, które ja uwielbiam w miesiącach jesiennych i zimowych! Postanowiłam zrobić swój własny balsam do ust, ponieważ mam w domu różne masła, a miodowy balsam do ust >>KLIK<<, który zrobiłam sama dawno temu świetnie się u mnie sprawdził. Zapraszam dziś na bardzo prosty przepis!

sobota, 17 października 2015

DENKO - kosmetyki zużyte w ostatnim czasie.


Witajcie!
Dziś szybki przegląd pustych opakowań po produktach, które sukcesywnie zużywałam kiedy za oknem temperatura była jeszcze zdecydowanie przyjemniejsza. Zapraszam na denko, które dla mnie jest denkiem na pożegnanie lata! :)

sobota, 10 października 2015

DIY - Kakaowe Masło do Ciała.


Witajcie Kochani!
Nie wiem kiedy się to stało, ale znowu przyszły do nas chłodne dni (Wam też czas tak szybko ucieka?).
W okresie jesienno-zimowym lubię otaczać się zapachami, które mnie 'ogrzewają' i sprawiają, że mimo fatalnej pogody za oknem (i zimna, którego ja nie znoszę!) czuję się lepiej. Jednym z takich kojących zapachów jest dla mnie czekolada! Skóra po lecie potrzebuje intensywnej regeneracji i porządnej dawki nawilżenia, więc postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzyłam swoje własne Czekoladowe masełko do ciała, które i Wy bez problemu zrobicie w domu. Wszystkich ciekawych serdecznie zapraszam na przepis!

niedziela, 19 lipca 2015

DENKO - kosmetyki zużyte w ostatnim czasie.


Witajcie!
Ostatni projekt denko pojawił się na blogu w kwietniu, a od tego czasu dzielnie zbieram puste opakowania, ale ciągle brakowało mi czasu na napisanie kilku słów na ten temat. Dziś zapraszam Was do podglądnięcia co tam przez ostatnie miesiące udało mi się zużyć!

niedziela, 28 czerwca 2015

Dermogal A+E - kapsułki do pielęgnacji skóry,



Witajcie!
Dziś mam dla Was recenzję kapsułek do pielęgnacji twarzy Dermogal A+E, które dostałam do testowania dzięki życzliwości firmy GAL. Produktu zdążyłam już dosyć intensywnie poużywać, więc z przyjemnością podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na jego temat! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...