Parę miesięcy temu wykończyłam krem z kwasami AHA >>KLIK<< i jak zwykle stanęłam przed trudną decyzją - jaki krem teraz wybrać? Jako, że lato było w pełni konieczne było znalezienie czegoś lekkiego na dzień i najlepiej z filtrem - miałam w głowie konkretny produkt, ale Pani w drogerii zwróciła moją uwagę na produkty Natura Siberica i skusiłam się! Czy jestem zadowolona? Zapraszam na kilka słów o kremie do twarzy na dzień Sofora Japońska do cery tłustej i mieszanej.
sobota, 10 września 2016
sobota, 6 sierpnia 2016
Sylveco - Lipowy płyn micelarny.
Witajcie!
Myślę, że chyba nie ma już osoby która nie używała, albo chociaż nie słyszała czegoś na temat płynu micelarnego z Sylveco. W związku z tym i ja w końcu skusiłam się na jego wypróbowanie, żeby mieć własne zdanie na temat tego produktu. Jesteście ciekawi czy i mnie zachwycił? Zapraszam do lektury!
sobota, 2 kwietnia 2016
Bielenda Professional - lekki krem o potrójnym działaniu z kwasami AHA i PHA.
Dziś mam dla Was recenzję kremu do profesjonalnej pielęgnacji domowej marki Bielenda Professional, który w swoim składzie zawiera kwas migdałowy i kwas laktobionowy. Jest to krem idealny do pielęgnacji cery tłustej ze skłonnością do zmian trądzikowych i w ostatnim okresie okazał się zbawieniem dla mojej skóry, która przeżywa jakieś gorsze chwile. Zapraszam na recenzję!
sobota, 26 marca 2016
Resibo - olejek do demakijażu // O co chodzi z OCM, czyli oczyszczaniem skóry olejami.
Witajcie!
Dziś mam dla Was kilka słów na temat produktu do którego nie byłam jakoś specjalnie przekonana i długo zastanawiałam się nad jego zakupem, a ostateczna decyzja o wrzuceniu go do koszyka była podyktowana raczej ciekawością niż faktyczną potrzebą jego posiadania. A teraz nie wiem jak ja oczyszczałam skórę bez niego! Dzisiejszym bohaterem jest olejek do demakijażu marki Resibo, zapraszam!
sobota, 19 marca 2016
Alteya - organiczny żel do twarzy z różą damasceńską.
Dziś chciałabym Wam przedstawić jeden z najlepszych żeli do mycia twarzy jaki kiedykolwiek miałam przyjemność używać. Jest to produkt o naturalnym składzie i cudownym zapachu róży damasceńskiej - znajdziemy w nim między innymi wodę z róży damasceńskiej, olej kokosowy i olejek z róży damasceńskiej. Mowa o żelu bułgarskiej firmy Alteya - zapraszam do czytania dalej!
środa, 2 marca 2016
Sylveco - lekki krem brzozowy.
Dawno temu, bo było to prawie rok temu pisałam o lekkim kremie rokitnikowym Sylveco >>KLIK<< i wtedy tak mi się spodobał, że po jego wykończeniu od razu kupiłam lekki krem brzozowy, ale przeleżał on w szafce i dopiero całkiem niedawno postanowiłam po niego sięgnąć. Co teraz sądzę na temat tego kremu? Zapraszam na recenzję!
poniedziałek, 22 lutego 2016
Fitomed - ziołowy żel do mycia cery tłustej.
Zawsze staram się robiąc zakupy kosmetyczne, aby każdy produkt nie był przypadkowy. Zwykle zanim coś mi wpadnie do koszyka to czytam skład, a często szukam też recenzji kosmetyku i muszę przyznać szczerze, że w sumie bardzo rzadko zdarza mi się trafić na jakiś bubel co zresztą widzicie po moich prawie zawsze pozytywnych recenzjach kosmetyków. No ale i mi zdarzyło się wrzucić do koszyka coś pod wpływem impulsu nie sprawdzając składu, sugerując się tym, że inne kosmetyki z tej firmy były w porządku i tym że był w promocji... Zapraszam na recenzję ziołowego żelu do twarzy z firmy Fitomed, który nie jest jakiś tragiczny, ale też jakoś specjalnie mnie nie zachwycił i modliłam się, żeby mi się w końcu skończył! :)
sobota, 13 lutego 2016
Bielenda Professional - aktywny koncentrat z witaminą C // właściwości witaminy C.
Witajcie!
Na pewno nie raz słyszeliście o dobroczynnym działaniu witaminy C na naszą skórą, wiele firm kosmetycznych kusi, żeby kupić ich produkt pisząc na opakowaniu, że w składzie jest ta właśnie witamina. Nie dajmy się nabrać na chwyty marketingowe, bo niestety nie każda forma witaminy C będzie świetnie działać na naszą skórę. Na przeciw naszym oczekiwaniom wychodzi Bielenda Professional, która oferuje aktywne serum ze stabilną witaminą C. Jeśli zastanawiacie się co to za produkt i w ogóle po co nam ta witamina C to serdecznie zapraszam do czytania dalej!
Etykiety:
artykuly,
kosmetykiprofesjonalne,
pielęgnacja twarzy
środa, 3 lutego 2016
Bania Agafii - mydło cedrowe.
Witajcie!
Dawno temu pisałam o miodowym mydle z Banii Agafii >>KLIK<< które uwielbiam i zachęcona nim oraz waszymi opiniami zdecydowałam się kupić wersję cedrową. Jeśli jesteście ciekawi czy i mydło cedrowe dobrze się u mnie sprawdza to zapraszam do czytania!
Etykiety:
pielęgnacja ciała,
pielęgnacja twarzy,
pielęgnacja włosów
środa, 13 stycznia 2016
Baikal Herbals - delikatna pianka do mycia twarzy.
Kiedyś moim zdecydowanym ulubieńcem do porannego oczyszczania twarzy była emulsja z Alterra >>KLIK<<, ale od jakiegoś czasu używam innego produktu, który też się nieźle u mnie spisuje. Zapraszam na recenzję delikatnej pianki do mycia twarzy Baikal Herbals.
środa, 30 grudnia 2015
Alteya Organics - tonik do twarzy Bio Damascena.
Dziś chciałabym przedstawić Wam produkt marki Alteya Organics, którą poznałam całkiem niedawno, ale bardzo szybko zdążyła mnie przekonać do swoich produktów. Jesteście ciekawi dlaczego? Zapraszam do dalszego czytania!
sobota, 26 grudnia 2015
Kurkumina - cudowny związek w dietetyce i kosmetologii.
W listopadzie uczestniczyłam w kongresie i targach kosmetologicznych LNE podczas których jeden z wykładów podczas panelu o starzeniu się zapalnym (ang. inflamaging) poświęcony był związkowi o bardzo wszechstronnym zastosowaniu jakim jest kurkumina. Jej właściwości prozdrowotne jaki i te kosmetyczne bardzo mnie zainteresowały, ponieważ jakoś wcześniej nigdy nie zwróciłam uwagi na tę substancję, a jest na co! Jeśli i Wy nie mieliście okazji dowiedzieć się czegoś więcej o kurkuminie to serdecznie zapraszam o lektury.
sobota, 12 grudnia 2015
Fitomed - mój krem nr 12 do cery tłustej i trądzikowej.
Witajcie!
Dziś chciałabym napisać o ziołowym kremie polskiej
marki Fitomed, którego codziennie używam już od dłuższego czasu i pomału mi się
kończy. Jest to mój krem numer 12, który świetnie się sprawdzi na dzień dla
posiadaczek cer tłustych, trądzikowych, a także dla każdego kto widzi u siebie
poszerzone pory, albo szuka czegoś co ukoi podrażnienia i co dobrze sprawdzi
się na dzień pod makijaż. Zapraszam na recenzję!
środa, 18 listopada 2015
DIY - tonik z kwasem salicylowym 2%
Jesień na całego, więc w końcu przyszedł odpowiedni czas na kurację kwasami, aby odświeżyć i zregenerować skórę po lecie. Serdecznie polecam Wam kurację wyższymi stężeniami w salonach kosmetologicznych, ale jeśli nie macie na nie czasu, pieniędzy, lub chęci to w domu też możemy działać! Sezon na kwaszenie uważam za otwarty, więc zapraszam na szybki przepis na początek z niskim stężeniem 2% kwasu salicylowego!
Etykiety:
DIY,
domowe kosmetyki,
domowekosmetyki,
pielęgnacja twarzy
piątek, 6 listopada 2015
Boutique - Organiczny Olej arganowy z różą + PREZENT DLA WAS !
Witajcie!
Jestem przekonana, że większość z Was używa oleju arganowego, ale jestem bardzo ciekawa czy znacie go w takiej wersji jak Wam dziś zaprezentuję!? Mowa o niezwykłym połączeniu oleju arganowego, który jest ceniony na całym świecie ze względu na swoje cudowne właściwości, z olejkiem eterycznym z róży. Jeśli czujesz się zaintrygowany to zapraszam do dalszego czytania!
Etykiety:
pielęgnacja ciała,
pielęgnacja twarzy,
pielęgnacja włosów
niedziela, 1 listopada 2015
DIY - Balsam do ust à la Make Me Bio Kiss me.
Witajcie!
O delikatny naskórek ust trzeba dbać zawsze, ale teraz kiedy robi się coraz zimniej musimy jeszcze więcej uwagi poświęcić pielęgnacji tej okolicy, aby utrzymać je w dobrej kondycji i moc nosić ciemne szminki, które ja uwielbiam w miesiącach jesiennych i zimowych! Postanowiłam zrobić swój własny balsam do ust, ponieważ mam w domu różne masła, a miodowy balsam do ust >>KLIK<<, który zrobiłam sama dawno temu świetnie się u mnie sprawdził. Zapraszam dziś na bardzo prosty przepis!
Etykiety:
DIY,
domowekosmetyki,
pielęgnacja ciała,
pielęgnacja twarzy
sobota, 17 października 2015
DENKO - kosmetyki zużyte w ostatnim czasie.
Witajcie!
Dziś szybki przegląd pustych opakowań po produktach, które sukcesywnie zużywałam kiedy za oknem temperatura była jeszcze zdecydowanie przyjemniejsza. Zapraszam na denko, które dla mnie jest denkiem na pożegnanie lata! :)
Etykiety:
pielęgnacja ciała,
pielęgnacja twarzy,
pielęgnacja włosów
sobota, 3 października 2015
Fitomed - krem nawilżający tradycyjny do cery tłustej i mieszanej.
Witajcie!
Kosmetyki oparte na jak najbardziej naturalnych recepturach to podstawa mojej codziennej pielęgnacji. Uwielbiam wyciągi roślinne i ich zapachy, które nie każdy dobrze toleruje :). Całkiem niedawno zużyłam krem z firmy Fitomed w którym ziół nie brakuje, a dziś chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o tym produkcie. Zapraszam!
sobota, 26 września 2015
Sylveco - rumiankowy żel do mycia twarzy.
Witajcie!
Dawno temu, bo było to w lutym (!) pokazywałam Wam nowości do testowania >>KLIK<< i wśród tych produktów był rumiankowy żel do mycia twarzy z firmy Sylveco, który dopiero teraz wykończyłam. Nie myślcie przypadkiem, że aż tak bardzo nie przypadł mi do gustu, że zużywałam go przez tak długi czas! Żel okazał się niezwykle wydajny, a jego używanie to była duża przyjemność! Zapraszam na recenzję!
sobota, 29 sierpnia 2015
Alverde Beauty&Fruity Pflegcreme - owocowy krem matujący do twarzy.
Dziś postanowiłam napisać o kremie, który u mnie idealnie sprawdza się w letnie dni ze względu na jego orzeźwiająco owocowy zapach i bardzo dobre właściwości matujące! Alvedre Beauty&Fruity Pflegcreme o przyjemnym zapachu jabłka i limonki to krem, którego zdecydowanie brakowało mi kiedy miałam naście lat i testowałam kremy matujące, ale i teraz kiedy lata nastoletnie już za mną chętnie sięgam w upalne dni po tego typu produkt. Zapraszam wszystkich ciekawych do dalszego czytania! :)




















