niedziela, 6 września 2015

Semilac - 064 Pink Rose


Witajcie!
Od dawna opierałam się hybrydom firmy Semilac, które robią furorę wśród dziewczyn, ale w końcu i ja postanowiłam przetestować ten produkt. Zwykle mam na paznokciach mam zrobiony żel, dlatego długo nie czułam potrzeby zakupu hybrydy, ale te ich kolory tak bardzo mnie kuszą, że nie wytrzymałam i kupiłam piękny różowy odcień. Zapraszam na prezentację koloru 064 Pink Rose!


Firma Semilac ma w swojej ofercie bardzo bogatą gamę kolorystyczną hybryd, więc ja chcąc wybrać na początek tylko jedą miałam bardzo duży problem, Zdecydowałam się na 064 Pink Rose, który jest pięknym odcieniem różu - jest to odcień taki przygaszony, nie jest krzykliwy i wydaje mi się, że pasuje każdemu i do wszystkiego :)


Niestety nie mogę wypowiedzieć się na razie na temat trwałości hybrydy z tej firmy, gdyż troszkę "oszukuję", gdyż użyłam jej jak żelu kolorowego po zbudowaniu paznokci żelem. Planuję dokupienie base i top coat'u, aby wypróbować te hybrydki zgodnie z ich przeznaczeniem i wówczas będę mogła powiedzieć więcej o ich trwałości i moich wrażeniach, a tymczasem stwierdzam, że kolor Pink Rose jest cudny!Używacie hybryd z firmy Semilac, a może macie jakąć inna firmę do polecenia (kuszą mnie te z Indigo)? Jestem ciekawa jakie kolory Wam przypadły do gustu!

Pozdrawiam serdecznie!

9 komentarzy:

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz!

Zapraszam do komentowania i obserwowania ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...