sobota, 10 września 2016

Natura Siberica - krem do twarzy na dzień Sofora Japońska do cery tłustej i mieszanej.



Parę miesięcy temu wykończyłam krem z kwasami AHA >>KLIK<< i jak zwykle stanęłam przed trudną decyzją - jaki krem teraz wybrać? Jako, że lato było w pełni konieczne było znalezienie czegoś lekkiego na dzień i najlepiej z filtrem - miałam w głowie konkretny produkt, ale Pani w drogerii zwróciła moją uwagę na produkty Natura Siberica i skusiłam się! Czy jestem zadowolona? Zapraszam na kilka słów o kremie do twarzy na dzień Sofora Japońska do cery tłustej i mieszanej.

sobota, 6 sierpnia 2016

Sylveco - Lipowy płyn micelarny.


Witajcie!
Myślę, że chyba nie ma już osoby która nie używała, albo chociaż nie słyszała czegoś na temat płynu micelarnego z Sylveco. W związku z tym i ja w końcu skusiłam się na jego wypróbowanie, żeby mieć własne zdanie na temat tego produktu. Jesteście ciekawi czy i mnie zachwycił? Zapraszam do lektury!

czwartek, 2 czerwca 2016

Mokosh - masło do ciała żurawina.

Witajcie!
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam balsamy i masła do ciała i zużywam ich mnóstwo! Balsamowanie ciała stało się moim codziennym, wieczornym rytuałem i uwielbiam sobie dodatkowo umilać czas produktami, które oprócz świetnego składu urzekają swoim pięknym zapachem. Takie właśnie jest masło do ciała o zapachu żurawiny, którego aplikację można poprzedzić porządnym masażem całego ciała peelingiem solnym o tym samum zapachu, o którym pisałam >>TUTAJ<<. Jeśli lubicie masła do ciała, które pięknie pachną i kuszą świetnym składem to zapraszam do czytania dalej!

piątek, 29 kwietnia 2016

Vianek - energetyzujące masło do ciała z ekstraktami jabłka i mięty.


Witajcie!
Większość z nas nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji bez balsamu czy masła do ciała, a teraz kiedy skóra jest przesuszona po zimie a chcemy żeby dobrze wyglądała w letnich sukienkach, jeszcze chętniej sięgamy po produkty nawilżające. Dziś mam dla Was kilka słów o bardzo przyjemnym balsamie do ciała, którego zapach moim zdaniem idealnie pasuję na wiosnę i zbliżające się lato. Zapraszam!

sobota, 9 kwietnia 2016

Alverde - balsam do ciała o zapachu mango.

 
Witajcie!
Na zewnątrz robi się coraz cieplej i nie wiem jak Wy, ale ja już z niecierpliwością czekam na upały! Aby umilić sobie to wyczekiwanie, zaczynam otaczać się zapachami, które kojarzą mi się z ciepłymi dniami. Takim zapachem jest między innymi mango i właśnie nim pachnie balsam do ciała z Alverde. Zapraszam na recenzję!

niedziela, 3 kwietnia 2016

WYNIKI! - Wiosenne rozdanie owocowa Balea !


Witajcie!
Jak ten czas szybko leci, mamy już kwiecień!

Dziś przyszła pora na ogłoszenie wyników wiosennego rozdania! Serdecznie dziękuję, że się tak licznie zgłosiliście. Jesteście ciekawi do kogo trafi pachnąca owocami Balea? Zapraszam do sprawdzenia! :)

sobota, 2 kwietnia 2016

Bielenda Professional - lekki krem o potrójnym działaniu z kwasami AHA i PHA.


Witajcie!
Dziś mam dla Was recenzję kremu do profesjonalnej pielęgnacji domowej marki Bielenda Professional, który w swoim składzie zawiera kwas migdałowy i kwas laktobionowy. Jest to krem idealny do pielęgnacji cery tłustej ze skłonnością do zmian trądzikowych i w ostatnim okresie okazał się zbawieniem dla mojej skóry, która przeżywa jakieś gorsze chwile. Zapraszam na recenzję!

czwartek, 31 marca 2016

Przypomnienie o wiosennym rozdaniu - owocowa Balea!


Witajcie!

Chciałabym Wam przypomnieć, że to już ostanie dni, żeby zgłosić chęć udziału w rozdaniu w którym do zgarnięcia są pachnące owocami produkty Balea!

Serdecznie zapraszam >>KLIK<< :)

Zabawa trwa już tylko do 2 kwietnia! :)
Pozdrawiam!

sobota, 26 marca 2016

Resibo - olejek do demakijażu // O co chodzi z OCM, czyli oczyszczaniem skóry olejami.


Witajcie! 
Dziś mam dla Was kilka słów na temat produktu do którego nie byłam jakoś specjalnie przekonana i długo zastanawiałam się nad jego zakupem, a ostateczna decyzja o wrzuceniu go do koszyka była podyktowana raczej ciekawością niż faktyczną potrzebą jego posiadania. A teraz nie wiem jak ja oczyszczałam skórę bez niego! Dzisiejszym bohaterem jest olejek do demakijażu marki Resibo, zapraszam! 

sobota, 19 marca 2016

Alteya - organiczny żel do twarzy z różą damasceńską.




Witajcie!
Dziś chciałabym Wam przedstawić jeden z najlepszych żeli do mycia twarzy jaki kiedykolwiek miałam przyjemność używać. Jest to produkt o naturalnym składzie i cudownym zapachu róży damasceńskiej - znajdziemy w nim  między innymi wodę z róży damasceńskiej, olej kokosowy i olejek z róży damasceńskiej. Mowa o żelu bułgarskiej firmy Alteya - zapraszam do czytania dalej!

czwartek, 17 marca 2016

Przypomnienie o wiosennym rozdaniu - owocowa Balea!


Witajcie!
Chciałabym Wam przypomnieć, że macie jeszcze sporo czasu, żeby zgłosić chęć udziału w rozdaniu w którym do zgarnięcia są pachnące owocami produkty Balea! Serdecznie zapraszam >>KLIK<< :)

sobota, 5 marca 2016

Wiosenne Rozdanie - owocowa Balea! (5.03-2.04.2016).




Witajcie!
Meteorologiczna wiosna jest już z nami, dlatego postanowiłam że pora już na wiosenny prezent dla czytelników mojego bloga! Jako że często pojawiają się u mnie recenzję produktów Balea i często narzekacie, że nie macie dostępu do tych kosmetyków, postanowiłam że to właśnie Balea trafi w czyjeś ręce. Jeśli jesteście ciekawi co tam dla Was przygotowałam i jeśli macie ochotę wziąć udział w rozdaniu to zapraszam do czytania dalej!

środa, 2 marca 2016

Sylveco - lekki krem brzozowy.


Witajcie!
Dawno temu, bo było to prawie rok temu pisałam o lekkim kremie rokitnikowym Sylveco >>KLIK<< i wtedy tak mi się spodobał, że po jego wykończeniu od razu kupiłam lekki krem brzozowy, ale przeleżał on w szafce i dopiero całkiem niedawno postanowiłam po niego sięgnąć. Co teraz sądzę na temat tego kremu? Zapraszam na recenzję!

sobota, 27 lutego 2016

Balea - lekki balsam do ciała malina i trawa cytrynowa.


Witajcie!
Mimo, że za oknem znowu zrobiło się zimniej to ja i tak już z utęsknieniem czekam na wiosnę i zaczynam poszukiwanie produktów, które swoim zapachem przypominają mi o pełni lata i słońcu, które uwielbiam! Dziś mam dla Was właśnie taki produkt, którego każde użycie sprawia, że z nadzieją wyglądam za okno i szukam słońca. Zapraszam na recenzję słodkiego, ale też i orzeźwiającego balsamu do ciała o zapachu maliny i trawy cytrynowej!

czwartek, 25 lutego 2016

Semilac - 004 Classic Nude


Witajcie!
Dziś mam dla Was wpis paznokciowy, a mianowicie prezentację pięknego, klasycznego odcienia lakieru hybrydowego Semilac Classic Nude. Ja uwielbiam odcienie czerwieni na moich paznokciach, ale zamarzył mi się właśnie taki elegancki, delikatny i kobiecy kolor. Kupując Classic Nude trochę się bałam czy to będzie taki klasyczny odcień, ale udało mi się trafić niemal bezbłędnie!

poniedziałek, 22 lutego 2016

Fitomed - ziołowy żel do mycia cery tłustej.


Witajcie!
Zawsze staram się robiąc zakupy kosmetyczne, aby każdy produkt nie był przypadkowy. Zwykle zanim coś mi wpadnie do koszyka to czytam skład, a często szukam też recenzji kosmetyku i muszę przyznać szczerze, że w sumie bardzo rzadko zdarza mi się trafić na jakiś bubel co zresztą widzicie po moich prawie zawsze pozytywnych recenzjach kosmetyków. No ale i mi zdarzyło się wrzucić do koszyka coś pod wpływem impulsu nie sprawdzając składu, sugerując się tym, że inne kosmetyki z tej firmy były w porządku i tym że był w promocji... Zapraszam na recenzję ziołowego żelu do twarzy z firmy Fitomed, który nie jest jakiś tragiczny, ale też jakoś specjalnie mnie nie zachwycił i modliłam się, żeby mi się w końcu skończył! :)

piątek, 19 lutego 2016

Mokosh - peeling solny do ciała żurawina.


Witajcie!
O tym, że złuszczanie martwego naskórka jest podstawą pielęgnacji i za razem sekretem pięknej skóry myślę, że każda z nas powinna wiedzieć. Dobrze wykonany peeling oczyszcza skórę, ujędrnia ją i  poprawia ukrwienie. Co więcej kiedy wykonamy peeling całego ciała produktem z  naturalnych olei to dodatkowo nawilżymy skórę. Może tak połączyć to jeszcze z cudownym zapachem żurawiny? Czas na domowe SPA! Zapraszam na recenzję peelingu solnego do ciała o zapachu żurawiny marki Mokosh!

sobota, 13 lutego 2016

Bielenda Professional - aktywny koncentrat z witaminą C // właściwości witaminy C.

Witajcie!
Na pewno nie raz słyszeliście o dobroczynnym działaniu witaminy C na naszą skórą, wiele firm kosmetycznych kusi, żeby kupić ich produkt pisząc na opakowaniu, że w składzie jest ta właśnie witamina. Nie dajmy się nabrać na chwyty marketingowe, bo niestety nie każda forma witaminy C będzie świetnie działać na naszą skórę. Na przeciw naszym oczekiwaniom wychodzi Bielenda Professional, która oferuje aktywne serum ze stabilną witaminą C. Jeśli zastanawiacie się co to za produkt i w ogóle po co nam ta witamina C to serdecznie zapraszam do czytania dalej!

sobota, 6 lutego 2016

Florame - mydło prowansalskie o zapachu werbeny.


Witajcie!
Dziś mam coś dla wielbicieli pachnących i naturalnych mydełek w kostce, które nie tylko służą do celów higienicznych, ale są też niezastąpioną ozdobą w łazienkach i toaletach. Takim właśnie produktem jest prowansalskie mydło o zapachu werbeny marki Florame, które kusi przyjemnym wyglądem, zapachem naturalnych olejków eterycznych, a przede wszystkim składem! Jeśli jak i ja lubicie takie cieszące oko drobiazgi to zapraszam do zapoznania się z mydłami marki Florame!

środa, 3 lutego 2016

Bania Agafii - mydło cedrowe.


Witajcie!
Dawno temu pisałam o miodowym mydle z Banii Agafii >>KLIK<< które uwielbiam i zachęcona nim oraz waszymi opiniami zdecydowałam się kupić wersję cedrową. Jeśli jesteście ciekawi czy i mydło cedrowe dobrze się u mnie sprawdza to zapraszam do czytania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...